Wyniki on-line

Uwaga! Strona odświeża się automatycznie co 1 minutę.

Print Friendly and PDF





Wybierz rajd:

Rajd: KJS Pawłowice II runda o Puchar Automobilklubu Cieszyńskiego (2017-06-17)

Automobilklub Cieszyński zaprasza na imprezę samochodową pod nazwą KJS Pawłowice II runda o Puchar Automobilklubu Cieszyńskiego. Impreza ta odbędzie się 17 czerwca 2017 r.(sobota) na terenie gmin Golasowice i Pielgrzymowice.



Wybierz:   OS:   Klasa załogi:   Ukryj Gościa:

Porównaj zawodników >>

Lista zgłoszeń

Nr startowy Kierowca Pilot Narodowość Samochód Klasa załogi
1 Mirosław Macura Grzegorz Pikuła POL Mitsubishi Lancer 4
2 Grzegorz Fujcik Tomasz Sztymon POL Subaru Impreza 4
3 Sławomir Sikora Jerzy Cielusek POL Subaru Impreza 4
4 Adrian Zawadka Patryk Cieślar POL Subaru Impreza STI 4
5 Szymon Kijewski Piotr Wardak POL Mitsubishi Lancer Ralliart 4
6 Bartosz Tondryk Dawid Krzempek POL Ford Focus 4
7 Szymon Kozakiewicz Olga Mendoń POL Ford Focus 4
8 Tomasz Kożdoń Grzegorz Szkucik POL Subaru Impreza 4
9 Artur Podżorski Agata Legierska POL Peugeot 206 3
10 Adam Bujok Krzysztof Szturc POL Peugeot 206 3
11 Mateusz Urbaczka Sławomir Kajzar POL BMW E36 3
12 Robert Augustyn Łukasz Błażowski POL Peugeot 206 3
13 Sebastian Hus Łukasz Czajda POL Peugeot 206 3
14 Krystian Kurowski Marzena Kurowska POL Renault Clio 3
15 Izaak Chwist Adrian Ziółkowski POL Opel Astra 3
16 Szymon Wisełka Julia Czepczor POL Opel Astra GSi 3
17 Waldemar Śliwka Michał Śliwka POL Porsche 924 3
18 Krystian Holubek Emanuel Kreiss POL Peugeot 206 3
19 Patryk Siąkała Dominik Siąkała POL Peugeot 206 2
20 Mariusz Cieślar Arkadiusz Kula POL Honda Civic 2
21 Szymon Gańczarczyk Sławomir Parzyk POL Honda Civic 2
22 Piotr Wiśniewski Tomasz Wiśniewski POL Deawoo Lanos 2
23 Daniel Turoń Krzysztof Śliż POL Peugeot 106 2
24 Andrzej Dobosz Marek Wisełka POL VW Polo GTI 2
25 Wojciech Wacławik Waldemar Bierski POL Honda Civic 2
26 Mateusz Darmstaedter Tomasz Caban POL Citroen Saxo 2
27 Marcin Bieniak Marcin Bal POL Citroen C2 2
28 Daniel Galeja Grzegorz Szcześniak POL Honda Civic 2
29 Krzysztof Dąbrowiecki Artur Kałuża POL Suzuki Swift 1
30 Michał Kociołek Kamil Satława POL Fiat Seicento 1
31 Dominik Wenglorz Piotr Wieczorek POL Fiat Seicento 1
32 Dawid Sikora Grzegorz Sikora POL Skoda Felicia 1
33 Przemysław Mendrek Jakub Kwiczala POL Honda Civic 3
34 Przemysław Kasza Diana Miech POL Honda Civic 1
35 Wojciech Matloch Dawid Wawrzacz POL VW Polo Coupe 1
36 Adam Chowaniak Piotr Kustra POL Fiat Seicento 1
37 Marcin Walaszek Dominik Wróbel POL Fiat Seicento 1
38 Krzysztof Kogut Grzegorz Duda POL Fiat Seicento 1
39 Adam Pawłowski Magdalena Pawłowska POL Fiat CC 1
40 Łukasz Godziek Łukasz Kojzar POL Fiat Seicento 1
41 Martin Niemczyk Marcin Hajduk POL Fiat Seicento 1
42 Sebastian Bugiel Paweł Pieronkiewicz POL Fiat Seicento 1
43 Damian Uchyła Tomasz Budny POL Fiat Seicento 1
44 Piotr Filapek Bartłomiej Filapek POL Fiat 126p Markowa
45 Daniel Opioła Dominka Grabowska POL Fiat 126p Markowa
46 Bartosz Niewiadomski Agnieszka Iwanek POL Fiat 126p Markowa
47 Daniel Dębinny Damian Włodarczyk POL Honda CRX 2
60 Krzysztof Szumski Paulina Szumska POL Renault Clio Gość
61 Marcin Bąkowski Jakub Koziński POL Fiat Ciquecento Sporting Gość



Rally Sprint © 2014-2017 Sponsorzy 3SJS